L
  • No products in the cart.

Ibrik Russell Hobbs 21270

Sold
/ /

Ibrik Russell Hobbs 21270

S’ka stok

6,799 L

IBRIK TEXTURES KETTLE 21270-70/RH

Russell Hobbs  është praktik dhe kombinon pamjen me një mori karakteristikash thelbësore të dizajnit. Kazani i bardhë me teksturë kombinon një përfundim me shkëlqim të lartë me thekse mat për një ndjesi të pasur që do të thotë se do t’i sjellë stil çdo sipërfaqjeje kuzhine.

Me një enë me kapacitet 1,7 litra, është mjaftueshëm e madhe për të bërë deri në gjashtë filxhanë, duke e bërë atë një kazan ideal për shtëpitë familjare, por nëse jeni një për një pije të poshtër, funksioni i zierjes së shpejtë do të thotë që mund të keni një pije në dorë në 45 sekonda.

Veçoria e zierjes së shpejtë do të thotë gjithashtu se mund të bëheni më efikas në energji dhe të kurseni deri në 70 përqind energji kur bëni një filxhan. Kazani ka një grykë derdhjeje ideale, kështu që i gjithë uji shkon në filxhan me më pak spërkatje dhe derdhje, duke e mbajtur sipërfaqen tuaj të punës pa rrëmujë.

Kodi: 4008496855735

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Russell Hobbs
Modeli21270
NgjyraE bardha
Dimensionet e produktit‎21 x 15.8 x 23.8 cm; 1.04 kilogramë
Kapaciteti1.7 litra
Fuqia/Vat3000 Wat
MaterialiPlastike
Fikja automatikeJo
Klasa e Efiçencës së EnergjisëA+
Pesha e artikullit1.04 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.