L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE AEG 9 KG L6FEG945

/ /

LAVATRIÇE AEG 9 KG L6FEG945

1 stok

74,000 L

LAVATRICE AEG 9 KG 1351rpm L6FEG945

Kodi: KOD0000000470

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎AEG
ModeliL6FEG945
Klasa e EnergjisëB
Kapaciteti9 kg
Sistemi total i kontrollitAqua me alarm
Shpejtësia e rrotullimit (rpm)1351
Dollap kundër dridhjevePo
Tregimi i kohëzgjatjes së programit dhe kohës së mbeturPo
Nisjaështë vonuar deri në 20 orë
Kontroll i sensorizuar i shkumësPo
Matja e rrjedhës dhe sensori i nivelit të ujitPo
Motor inverterÖKO

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.