L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE BOSCH 8 KG WAU28T88IT

/ /

LAVATRIÇE BOSCH 8 KG WAU28T88IT

1 stok

89,999 L

LAVATRIÇE BOSCH 8 KG WAU28T88IT SERIA6

EcoSilence Drive ™: Motor i qetë, me efikasitet energjie me 10 vjet shërbim.

AllergyPlus / HygienePlus: zhvilluar për ata që vuajnë nga alergjitë dhe për ata me lëkurë të ndjeshme dhe lehtësisht të irrituar.
Vret 99,99% * të mikrobeve më të zakonshme.

SpeedPerfect: pastrim perfekt në një kohë larje të reduktuar deri në 65% *.
Rezultate perfekte, në më pak se gjysmën e kohës.

Struktura e veçantë dhe ekskluzive e patentuar e shportës VarioDrum lan çdo lloj veshjeje me delikatesë dhe efikasitet, duke shpërndarë ujin në mënyrë të barabartë pa deformuar, rrudhur ose dëmtuar pëlhurat.

 

Kodi:KOD0000000423

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎BOSCH
ModeliWAU28T88IT
Klasa e EnergjisëC
Kapaciteti8 kg
Madhësia e produktit848 x 598 x 590 mm
Pesha Neto68,1 kg
Niveli i zhurmës gjatë fazës së larjes49 dB(A) re 1 pW
Shpejtësia e rrotullimit në rrotullime për minutë të programit eco 40-60 në kapacitetin nominal1400 RPM
Konsumi i ujit i programit eko në litra për cikël43 l
Shto funksionin e larjes së rrobavePo
Programi i shpejtësisë 15/30Po
Programi Easy CareFtohtë – 60 ° C

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.