L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE HISENSE 10KG + 6KG WDQ1014EVJM

/ /

LAVATRIÇE HISENSE 10KG + 6KG WDQ1014EVJM

1 stok

75,000 L

Lavatrice Hisense 10 + 6kg tharje WDQ1014EVJM

Kjo tharëse larëse, pjesë e serisë PureJet nga Hisense, vjen me një kapacitet të ngarkesës larëse 10 kg dhe një kapacitet tharjeje prej 6 kg, kështu që është e përkryer për të trajtuar rrobat e një familjeje të madhe.

Ky model ka 14 programe të shkëlqyera, me teknologjinë e pastër me avull për të ndihmuar në minimizimin e hekurosjes, një rrotullim 1400 rpm dhe teknologji inverter që e bëjnë atë vërtet të qetë dhe më të qëndrueshëm.

Kodi: KOD0000000492

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎HISENSE
ModeliWDQ1014EVJM
Kapaciteti larës (kg)10 kg Larje
Klasa e EnergjisëB
Klasa e efikasitetit të rrotullimitE
Shpejtësia e rrotullimit (rpm)1400
Niveli i zhurmës gjatë larjes në dB(A)50
Niveli i zhurmës gjatë rrotullimit në dB (A)72
Nr. i programeve14
Teknologjia e inverteritPo
Dimensionet në mm (W x L x D)595 x 845 x 610
Pesha e produktit në kg (me paketim)75

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.