L
  • No products in the cart.

MIKROVALË GORENJE MO 17

Sold
/ /

MIKROVALË GORENJE MO 17

S’ka stok

13,999 L

MIKROVALË E JASHTME GORENJE MO 17 GRI

  • Funksioni i kontrollit: elektronik
  • Ekrani smart
  • Materiali i derës: çelik inox
  • Përmasat (W×H×D): 45,2 × 26,2 × 35,8 cm

Kodi:KOD0000000336

S’ka stok

Compare

Përshkrim

 

MarkaGORENJE
ModeliMO 17
Masa e integruar 25,7 ×  34,3 CM
Gjerësia45,1 cm
Kapaciteti17 L
Absorbimi1.2 kW
Fuqia e mikrovalës‎700W
Funksione‎Mikrovalë, grill dhe gatim i kombinuar
Vecori‎Programues elektronik me ekran dixhital

Programet e paracaktuara të gatimit

Programet e paracaktuara të shkrirjes

Zgavër prej çeliku inox

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.