L
  • No products in the cart.

Plitike me dy sy Luxell LX-7011

/

Plitike me dy sy Luxell LX-7011

8 stok

5,500 L

Zgjidhje ideale për gatim jashtë shtëpisë: udhëtime, kampe, pushime, në zyrë.

Plitka prej gize me cilësi të lartë arrin të vlojë ushqimin brenda disa minutave dhe e mban

ate të ngrohtë edhe kur fiket. E pajisur me rregullimin e temperaturës, është një

“kuzhinë e lëvizshme” e vërtetë e aftë të gatuaj shpejt çdo ushqim.

Përmasa e vatrave është 18.8 cm dhe 15.5 cm

Fuqia e saj 2500 W

KOD0000000487

8 stok

Compare

Përshkrim

MarkaLuxell
Garancia2 Vite
Fuqia ne Watt2500 W
Permasat53 x 22.5 x 9 cm

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.