L
  • No products in the cart.

Televizor Hisense 55 Polsh Ultra Led UHD Smart H55U8QF1

Sale!
/

Televizor Hisense 55 Polsh Ultra Led UHD Smart H55U8QF1

1 stok

117,000 L

Televizor Hisense 55 Polsh Ultra Led UHD Smart H55U8QF1

  • Ngjyra autentike
  • Kontrast i shkëlqyer
  • Lëvizja e qartë 
  • Gama e lartë dinamike HDR
  • Shkëlqimi maksimal prej 1000 nit
  • Zbehja lokale e grupit të plotë 

Kodi: KOD0000000151

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliH55U8QF1
Madhësia e ekranit55 in
Rezolucioni i ekranitUltra Led UHD
Hyrjet HDMI:3
Dimensionet (WxDxH) – pa stendë111.68 cm x 5.99 cm x 64.42 cm
LidhshmëriaWi-Fi, LAN, Bluetooth
Digital TV TunerDVB-C, DVB-T2
Asistent inteligjentGoogle Assistant, Alexa (nuk ofrohet për disa gjuhë dhe vende)
USBPo
Klasa e EnergjisëG
Konsumi i energjisë operative87 Watt
Pesha (Kg)11.4 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.