L
  • No products in the cart.

Televizor HISENSE OZONE 55 Polsh UHD H55Z6000

/

Televizor HISENSE OZONE 55 Polsh UHD H55Z6000

1 stok

64,990 L

Televizor HISENSE OZONE 55 Polsh UHD H55Z6000

  • Gjithçka që shikoni është përmirësuar në detaje mbresëlënëse 4K Ultra HD
  • Ekrani pa korniza afër, kështu që gjithçka që ju pëlqen është fotografia e mrekullueshme
  • Sinkronizon altoparlantët e televizorit dhe shiritit të zërit në harmoni të përsosur
  • Aplikacionet Smart TV: Netflix, Prime Video, Disney+, BT Sport dhe më shumë

KOD0000000160

 

 

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense  OZONE
ModeliH55Z6000
Madhësia e ekranit50 in
Rezolucioni i ekranit4K UHD (2160p)
Hyrjet HDMI:3
Dimensionet (WxDxH) – pa stendë111.68 cm x 5.99 cm x 64.42 cm
LidhshmëriaWi-Fi, LAN, Bluetooth
Digital TV TunerDVB-C, DVB-T2
Asistent inteligjentGoogle Assistant, Alexa (nuk ofrohet për disa gjuhë dhe vende)
USBPo
Klasa e EnergjisëG
Konsumi i energjisë operative87 Watt
Pesha (Kg)11.4 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.