L
  • No products in the cart.

BËRËSE FRAPEJE PROFESIONAL

Sold

BËRËSE FRAPEJE PROFESIONAL

S’ka stok

4,999 L

BËRËSE FRAPJE PROFESIONAL

Për të apasionuarit e kafes dhe për ata persona të cilëve kafja ju shijon kur e bëjnë vetë, kjo makinë kafeje do ishte zgjedhje perfekte. Mjaft praktike dhe funksionale për në zyrë apo shtëpi.

KOD0000000375

S’ka stok

Compare

Përshkrim

 

 

Marka‎FUEGO
Jetëgjatësia50000 Hrs
LlojiBërës frapeje
Fuqia15W
Tensioni:220-240 V

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.