L
  • No products in the cart.

Furrë Inkaso AEG 72 litra BSE571222M

Sold
/ /

Furrë Inkaso AEG 72 litra BSE571222M

S’ka stok

84,999 L

Furrë inkaso AEG 72 litra BSE571222M

Aeg BSE571222M- Furra me avull – çelik inox

Falë gatimit të butë me avull, furra Aeg BSE571222M përmirëson shijet dhe u jep pjatave lagështinë e duhur. Qarkullimi uniform i ajrit të nxehtë në të gjithë zgavrën e furrës garanton një ulje të temperaturave të gatimit deri në 20%!

Kodi: KOD0000000033

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Aeg
ModeliBSE571222M
KategoriaFurrë me avull
Klasi i energjisëA+
Gjerësia60 cm
Lartësia60 cm
Kapaciteti72 l
Absorbimi2.98 kW
KomandatDoreza

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.