L
  • No products in the cart.

FRIGORIFER HISENSE R7327N4ACF

Sold
/

FRIGORIFER HISENSE R7327N4ACF

S’ka stok

54,990 L

Frigorifer HISENSE R7327N4ACF

HISENSE R7327N4ACF  është një frigorifer me përmasa  55x57x168 cm dhe kapacitet 246l.

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎HISENSE
Modeli R7327N4ACF
Gjeresia55
Lartesia168
Thellesia57
Tipi i FrigoriferitNGRIRES I POSHTEM
Kapaciteti total246L
Niveli i zhurmës‎36 dB
Mbrojtja e ushqimeveMulti air-flow
Klasi i energjise:E
Materiali i rafteve:Xham
Kapaciteti NETO (Ngriresi/Freskuesi)107 / 234
KompresoriLinear Inverter Compressor

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.