L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense RB645N4BFE 2MX70 CM

Sale!
/

Frigorifer Hisense RB645N4BFE 2MX70 CM

In stock

110,000 L

Me frigoriferin Hisense RB645N4BFE 2MX70 CM ju mund të bëni aq shumë blerje sa të dëshironi pasi ai ka një kapacitet prej 150 L pjesa posht 345L pjesa lart litrash dhe mund të mbajë rreth 16 qese me ushqime. Madhësia e tij nuk duhet t’ju shqetësojë pasi ai ka dhe opsionin Holiday Setting që e lejon frigoriferin të harxhojë më pak energji në momentin që aktivizohet. Ky opsion është krijuar ne rastet kur ju nuk jeni në shtëpi për një kohë të gjatë.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
ModeliRB390N4WB1
Kategoria Frigorifer
Dimensione186 x 59.5 x 58.9 cm
Klasa e energjisë‎ C
Kapaciteti total 304 l
Kapaciteti i ngrirësit 97 l
Niveli i zhurmës‎ 39 dB
 Kapaciteti i ftohësit 207 l
Konsumimi i energjisë 287 kWh
 Ekran dixhital Jo
Sistemi i ftohjes Auto frost
Air-flow cooling Po

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer Hisense RB645N4BFE 2MX70 CM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.