L
  • No products in the cart.

FRIGORIFER HISENSE RB390NAWC1

Sold
/

FRIGORIFER HISENSE RB390NAWC1

S’ka stok

59,990 L

Frigorifer Hisense RB390NAWC1

E përkryer për çdo kuzhinë, pa marrë parasysh skemën tuaj të ngjyrave.

I disponueshëm në 3 ngjyra, ky frigorifer i jashtëzakonshëm 60:40 ka një kapacitet prej 300 litrash, duke ju lejuar të ruani me lehtësi deri në 16 çanta blerjesh.

Ai përmban një shpërndarës 3 litrash të hollë të rimbushshëm me ujë, një raft vere premium të kromuar, kontroll elektronik për kontroll të plotë mbi temperaturën e frigoriferit tuaj, një dritë të brendshme efikase LED dhe sirtarë të frigoriferit me akses të lehtë që thjeshtojnë jetën e përditshme.

Për më tepër, ai ka teknologjinë e ftohjes me mikro ventilim për një qarkullim më të mirë të ajrosjes së gjithanshme dhe me Total No Frost mund t’i thoni lamtumirë ngricës, përgjithmonë!

Kodi: KOD0000000006

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliRB390NAWC1
Kontrolli i temperaturësElectronike
Sirtar me akses të lehtë1
Efikasitetit të energjisë‎A+
Kapaciteti total në litra (bruto)323 Litra
Dimensionet në mm (W x L x D)595 x 1860 x 589
Alarm Dere‎Jo
Super ngrirjePo
Raftet e qelqit të sigurisë3
Konsumi i energjisë (kWh/vit)287
Zhurma (dB(A))39
Kapaciteti ngrirës në 24 orë (kg)9

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.