L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense RT267D4ABF 1.45 CM X 55 CM

Frigorifer Hisense RT267D4ABF 1.45 CM X 55 CM

In stock

35,000 L

Me 205 litra kapacitet dhe dyer të cilat mund të hapen nga të dyja anët, frigoriferi Hisense RT267D4ABF është një model shumë praktik për çdo familje. Ndriçimi i tij LED ju ndihmon të kurseni energji dhe i jep një pamje më të këndshme hapësirës brenda frigoriferit.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
ModeliRT267D4ABF
KategoriaFrigorifer
Dimensione54.2P x 55l x 143.4H cm
Klasa e energjisë‎A+
Kapaciteti 205  l
Konsumimi i energjisë221 kWh
Niveli i zhurmës‎40 dB
Sistemi i ngrirjesStatik (Shkrirje manuale)
KontrollManual
Rafte xhamiPo
Sistemi i ftohjesNo frost
NdriçimiLED

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer Hisense RT267D4ABF 1.45 CM X 55 CM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.