L
  • No products in the cart.

FRIGORIFER HISENSE NO FROST 246 LITRA RT327N4ACF

Sold
/

FRIGORIFER HISENSE NO FROST 246 LITRA RT327N4ACF

S’ka stok

54,990 L

Frigorifer Hisense A+ Tot No Frost 246 Litra RT327N4ACF

Ndriçimi me drita LED, edhe një herë për t’i dhënë brenda frigoriferit një dritë komode dhe komode, duket i ndritshëm, lejon një reagim më të madh energjie dhe përmirëson më mirë mjedisin.

Rafte modulare – Raftet e xhamit të temperuar mund të zhvendosen ose hiqen sipas nevojave të hapësirës së brendshme.

Kodi: KOD0000000017

 

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliRT327N4ACF
KategoriaFrigorifer- madhësia e dyfishtë
Klasi i energjisëF
Kapaciteti neto246 lt
Dimensione550x567x1676 mm
Frigorifer bruto202 lt
Frigorifer neto50 lt
Klasi i energjisëA+
Konsumimi i energjise252 Kwh / vit
Pesha neto‎47 kg
Pesha bruto51 kg
Ndriçim LED‎Po

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.