L
  • No products in the cart.

FRIGORIFER LG GBB72PZEFN

/

FRIGORIFER LG GBB72PZEFN

1 stok

94,999 L

Frigorifer LG 2 METRA INOX GBB72PZEFN

  • Kurseni Energji me Kompresorin Linear Inverter: ka më pak përbërës, prodhon më pak fërkime, harxhon deri në 32% më pak & është 25% më i qetë.
  • Door Cooling +: Ftoh 32% më shpejt dhe në mënyrë të barabartë.
  • Ftohja uniforme në çdo kohë: Teknologjia Linear Cooling ruan luhatjet e temperaturës brenda ± 0,5 gradë.

Kodi: KOD0000000397

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎LG
ModeliGBB72PZEFN
Tipi i FrigoriferitNgrirës i Poshtëm
Dimensione59.5 x 203 x 67.5
Tipi i vendosjes‎Qendrim i lire
Niveli i zhurmes (dBa)36
Ftohje e shpejtePo
Mbrojtja e ushqimeve‎BioShield
Klasi i energjiseD
Kapaciteti total384 Litra
Lloji i ftohjesMe Ajer
Ndricimi i brendshemLED
KompresoriInventer Linear

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.