L
  • No products in the cart.

KENWOOD BLENDER QELQI KW-8304

/ /

KENWOOD BLENDER QELQI KW-8304

2 stok

7,499 L

KENWOOD BLENDER QELQI KW-8304

  • Motor i fuqishëm prej 1000 W. Performancë optimale për përzierje pa mundim me gotën e qelqit 1.5 litra .
  • Me tehet prej çeliku të pandryshkshëm për përzierje të lehtë
  • Mulli bluarjeje për kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat.
  • Funksioni i shtypjes së akullit, sistemi i mbylljes së sigurisë, këmbët gome.

Kodi: KOD0000000220

2 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎KENWOOD
ModeliKW-8304
Dimensionet e produktit27.5 x 22.5 x 38.4 cm;
Kapaciteti1.5 Litra
Kapaciteti i vëllimit1.5 Litra
Fuqia/Vat‎1000 Wat
Tensioni230
MaterialiXhami
Numri i Shpejtësive2

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.