L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE ASKO 9 KG W4096P. W\2

Sold
/ /

LAVATRIÇE ASKO 9 KG W4096P. W\2

S’ka stok

200,000 L

Lavatriçe Asko W4096P. W\2 9 kg 1600 RPM

  • Me Active Drum ™, ngritësit e heqshëm në formë gote ore dhe kazani i pjerrët i lëvizin rrobat në qendrën e kazanit për të reduktuar konsumimin e pëlhurës. Papastërtia hiqet nëpërmjet vrimave më të mëdha në buzë.
  • Avulli ju ndihmon të freskoni rrobat tuaja në një kohë të shkurtër dhe nuk keni nevojë të përdorni detergjent ose shpëlarës. Pas 20 minutash trajtim me avull në programin tonë Steam Refresh, mbetet vetëm një kohë e shkurtër tharjeje përpara se të mund të përdorni veshjen tuaj të rilindur. Avulli është një mjet shumë efektiv dhe i butë për t’u kujdesur për këmisha, xhaketa dhe pantallonat tuaja. Ju mund të avulloni të dy fibrat natyrale, si pambuku dhe liri, dhe sintetike.
  • Sistemi Pro Wash™ qarkullon lëngun në pjesën e sipërme të kazanit. Lavanderia njomet në mënyrë efikase për të siguruar performancë të shkëlqyer edhe me cikle të shkurtra larëse. Një rrugë e shpejtë drejt larjes profesionale.

Kodi: 3838782460975

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎ASKO
ModeliW4096P. W\2
Dimensionet e produktit59.5 x 58 x 85 cm; 76.5 Kilogram
Kapaciteti9 kg
Rrotullimi maksimal (rpm)1600 rpm
Efikasitetit të energjisëA+++
Kapaciteti60 L
OpsioneShpejtësia e rregullueshme e centrifugimit: Shpejtësia e rregullueshme e rrotullimit
Super Rinse™ – shtohen shpëlarje shtesë.
Super larje
Niveli i lartë i ujit
Paralarje
Funksioni kundër rrudhave
Programet:Pambuk, Përzierje/sintetikë, Program leshi/dorë, Universale, Larje e errët, Kullojeni, Kujdes i lehtë,

Pastrimi i daulleve, Xhinse, Këmisha, Higjiena, Quick Pro,Programi i alergjisë Pambuku, Programi i sintetikës së alergjive, Rifreskim me avull, Eko 40–60 °C

Thellësia me derë të hapur942 mm
Gjatësia e kordonit elektrik2,1 m
Këmbë të rregullueshme10 mm

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.