L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE CANDY GVS 1411THN3/1-S 11 KG

Sold
/ /

LAVATRIÇE CANDY GVS 1411THN3/1-S 11 KG

S’ka stok

59,999 L

Lavatriçe CANDY GVS 1411THN3/1-S 11 KG A+++ 1400 RPM

Kombinimi perfekt i kohës dhe performancës. Makina larëse e bardhë GVS 1411THN3 / 1-S Candy ju lejon të zgjidhni nga katër cikle që zgjasin më pak se një orë dhe efektiviteti është i garantuar.

Kodi: KOD0000000425

 

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎CANDY
ModeliGVS 1411THN3/1-S
Klasi i energjisëA+++
Kapaciteti11 kg
Rrotullimi maksimal (rpm)1400 rpm
Niveli i zhurmës në larje:50 dB(A)
Niveli i zhurmës gjatë rrotullimit:80 d(A)
Absorbimi1.30 kW
Dimensionet (LxWxH):60 x85 x60 cm
Programet:17
Pesha neto (kg):70 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.