L
  • No products in the cart.

Lavatriçe Elektrolux 7 kg EW6S570W

Sold
/ /

Lavatriçe Elektrolux 7 kg EW6S570W

S’ka stok

57,000 L

Lavatriçe Elektrolux 7 kg 1000 RPM EW6S570W

Makinë larëse Slim PerfectCare 600 SensiCare System 7 kg

Falë sistemit SensiCare, makina larëse e serisë PrefectCare 600 rregullon automatikisht ciklin në bazë të ngarkesës, duke garantuar kursime në kohë, ujë dhe energji. Dizajni që kursen hapësirë ​​lejon që rondele të vendoset në zona që janë shumë të kufizuara për njësitë me madhësi standarde.

Funksioni i nisjes me vonesë ju lejon të shtyni kohën e fillimit të ciklit të larjes, për të parandaluar që sendet e pastra të mbeten në kazan për orë të tëra.

Mbani rrobat tuaja perfekte falë makinës larëse Slim Electrolux. Dizajni fleksibël që kursen hapësirë ​​lejon që rondele të vendoset në zona që janë shumë të kufizuara për njësitë me madhësi standarde. Me çdo larje ju merrni rezultate fantastike pa kompromentuar veshjet tuaja të preferuara.

Kodi: KOD0000000061

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Electrolux
ModeliEW6S570W
Klasa e efikasitetit të tharjesC
Kapaciteti7 kg
Rrotullimi maksimal (rpm)1000 rpm
Dimensionet maksimale të përgjithshme (HxWxD) mm:843 x 595 x 449/482
Lartësia482 cm
Opsione:Paralarje, Shpëlarje shtesë, Hekurosje e lehtë
Orari i nisjes3-6-9 orë
Programet:aktiv/ fikur, ECO 40-60, Pambuk, Sintetikë, Delikate, Lesh plus, Mëndafsh, Duvet, Shpëlarje, centrifugim, Xhinse, Perde, Rifreskim, Larje të Shpejtë
KategoriaSLIM
Pesha neto (kg):61.5
Pesha bruto (kg):63

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.