L
  • No products in the cart.

LAVATRICE Hotpoint Ariston 9 KG NF924WK

Sold
/ /

LAVATRICE Hotpoint Ariston 9 KG NF924WK

S’ka stok

57,000 L

NF924WK

TEKNOLOGJIA E LËVIZJES DIGJITALE
Teknologjia inverter siguron kontroll të plotë të motorit, heqjen e njollave dhe kujdesin për rrobat tuaja falë rrotullimeve të ndryshme të kazanit, i cili është krijuar për të hequr në mënyrë efektive të gjitha llojet e njollave gjatë kujdesit për rrobat tuaja.

kodi:KOD0000000066

S’ka stok

Compare

Përshkrim

MARKAHotpoint Ariston
ModeliNF924WK
Klasi i energjisëC
Kapaciteti9 kg
Rrotullimi maksimal (rpm)1200 rpm
Emetimet e zërit gjatë ciklit të rrotullimit në dB(A) janë 1 pW78 dB(A)
Konsumi vjetor i energjisë (kWh / vit) 196kwh
Lloji i kontrollitZgjedhës rrotullues
Dimensionet (LxWxH)60 x 85 x 61
Klasa e vjetër e efikasitetit të energjisëA+++
Pesha neto (kg)74 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.