L
  • No products in the cart.

Lavatriçe Indesit 8 kg XWE 81283X S EX 1200 RPM

Sold
/ /

Lavatriçe Indesit 8 kg XWE 81283X S EX 1200 RPM

S’ka stok

50,000 L

Lavatriçe Indesit 8 kg Gri XWE 81283X S EX 1200 RPM

Kjo makinë larëse Indesit me ngarkesë të lirë përpara përmban: një kapacitet të gjerë 8 kg. Një shpejtësi centrifugimi e shpejtë dhe efikase me 1200 rrotullime në minutë. Ngjyrë argjendi.

Kodi: KOD0000000077

 

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Indesit
ModeliXWE 81283X S EX
Klasa e EnergjisëA+++
Kapaciteti8 kg
Përmasat: (H x P x D):85 ×59.5×6.5 cm
Numri i Programeve:16 Programe
Numri i rrotullimeve1200 rpm
Lloji i materialitMetal
Pesha e artikullit55 kg
Niveli i zhurmës së larjes dBa:52 Ndërfaqja Big Digit
Programe speciale:Kundër njollave, Kundër erërave, Pastrimi automatik, Errësirë, Delikate, Duvet, Push & Wash, Cikli Eko, Rifresko 9′
Pesha e produktit në kg76.1
Niveli i zhurmës së rrotullimit dBa:80

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.