L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE LG F4DV328S0U 8 KG LARJE /6 KG THARJE

/ /

LAVATRIÇE LG F4DV328S0U 8 KG LARJE /6 KG THARJE

1 stok

104,999 L

LAVATRIÇE LG LARJE THARJE 8 KG LARJE /6 KG THARJE F4DV328S0U

Larese tharese LG me kapacitet 8 kg ne larje dhe 6 kg ne tharje.

Me teknologjine AI DD™, e cila ju siguron perdorimin e levizjes me te pershtatshme te kazanit (perzgjedhjen e programit), ne varesi te percaktimit te peshes dhe delikateses se rrobave.

Me motorin Inverter Direct Drive per me pak dridhje, me pak zhurme dhe harxhon me pak energji.

Me teknologjine e pastrimit me avull Steam™ heq 99.9% te alergjeneve dhe baktereve duke mbrojtur dhe zbutur rrobat tuaja.

Me ekran dixhital LED per te percaktuar cdo program qe deshironi ne temperaturen e duhur.

Kodi: KOD0000000333

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎LG
ModeliF4DV328S0U
Klasa e EnergjisëE
Klasa e Energjisë (Larje)A
Nr. Programeve12
Kapaciteti i Larjes8 Kg
Kapaciteti i Tharjes6 Kg
Rrotullime/minute1400 RPM
Hapja e derës180 gradë
Niveli i zhurmës73 DB
Përmasat85x60x 56.5 cm
Materiali i Kazanitçelik-inoks
Program me AvullPo

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.