L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE MIELE WWG660 9 KG

/ /

LAVATRIÇE MIELE WWG660 9 KG

1 stok

165,000 L

LAVATRIÇE MIELE WWG660 9 KG

Makinat larëse me ngarkesë të përparme të Miele kujdesen për rrobat tuaja dhe, me një bollëk karakteristikash praktike, kujdesen edhe për përdoruesit. Kjo makinë e serisë W1 mund të mbajë ngarkesa rrobash deri në nëntë kilogramë.

Rrobat tuaja janë në duar të mira ndërsa lëvizin brenda kazanit të patentuar Honeycomb, me një sipërfaqe të skalitur gjashtëkëndore që lejon veshjet të rrëshqasin nëpër një shtresë të hollë uji. Programet e makinës janë të përshtatura për pëlhura specifike dhe nivele ndotjeje. Lani rrobat e leshta pa u shqetësuar për tkurrjen.

 

Kodi: KOD0000000459

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎MIELE
ModeliWWG660
Kapaciteti larës9 kg
Shpejtësia e rrotullimit1400 RPM
Pesha (kg)94 Kg
Përmasat e produktit(H x P x D)940 x 660 x 690 mm
Numri i Programeve16
Rrotullimi i nivelit të zhurmës72 DB
Larja e nivelit të zhurmës48 DB
Lloji i lidhjes10A prizë dhe plumb
Efiçiente ndaj ujit4.5
VeçoritëSistemi i detergjentit të lëngshëm me shtypjen e një butoni – TwinDos.
Hekurosja u bë e lehtë falë hekurosjes paraprake etj.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.