L
  • No products in the cart.

Tenxhere Multicooker Hoffman HF-0889

Sale!
/

Tenxhere Multicooker Hoffman HF-0889

In stock

7,000 L

Ky është evolucioni tjetër i tenxhere me presion dhe bën shumë gjëra, duke përfshirë gatimin e ngadaltë, gatimin nën presion dhe gatimin e orizit. Funksioni i presionit punon me nxehtësinë e avullit (arrihet duke ngrohur ujin në 30 gradë mbi pikën e vlimit). Këto tenxhere gjithashtu kryejnë funksione të tjera si searing, sautéing. Me 20 funksione te ndryshme ne nje tenxhere te vetme ju mundeni te gatuani cdo gje si: supe, rizoto, mish, peshk dhe gjellera te ndryshme.
Garanci : 2 Muaj

Compare

Përshkrim

Marka‎HOFFMAN
ModeliMulticooker
ModeliHF-2451
Fuqia‎1200 W
Kapaciteti6 litra
 Sistem sigurie i integruar Po
MaterialiÇelik inox
Karakteristika të veçanta Me sistem sigurie te integruar dhe kryen 20 funksione të ndryshme
Klasi i konsumimit të energjisë A+++
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Tenxhere Multicooker Hoffman HF-0889”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.