L
  • No products in the cart.

Set Elementesh Kuzhine SH2383

Sale!
/

Set Elementesh Kuzhine SH2383

In stock

2,000 L

– Materiali: dru dhe silikon i cilësisë së lartë

– Nuk përmban BPA apo lëndë të tjera toksike.

– Rezistojnë në temperatura: nga -40°C deri në 230°C.

– Materiali i silikonit mbron enët e gatimit ndaj gërvishjes.

– Pastrohen lehtësisht.

Compare
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Set Elementesh Kuzhine SH2383”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.