L
  • No products in the cart.

TOST RUSELL HOBBS 17888-56/RH 3IN1

Sold
/ /

TOST RUSELL HOBBS 17888-56/RH 3IN1

S’ka stok

8,999 L

TOST RUSELL HOBBS 17888-56/RH COOK AT HOME 3IN1

Rreth këtij artikulli

  • Presë e madhe panini me katër feta
  • Grill me pesë gjoks pule
  • Hapet 180 gradë në pozicionin e tiganit për gatimin e proshutës dhe perimeve
  • Pllaka të veshura jo ngjitëse për pastrim të lehtë
  • Mentesha e rregullueshme për gatim të barabartë që rezulton në ushqim të mrekullueshëm sa herë që e përdorni

Kodi: 4008496760428

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Russell Hobbs
Modeli17888-56/RH
NgjyraCelik Inox
Dimensionet e produktit‎13.5 x 31 x 31.5 cm; 2.93 Kilogram
Kapaciteti1.5 litra
Fuqia/Vat1800 Wat
MaterialiCelik Inox
Fikja automatikeJo
Karakteristika të veçanta Grill
Pesha e artikullit2.94 Kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.