L
  • No products in the cart.

Set tenxhere Unique Germany 64 Litra Inox 1810

/

Set tenxhere Unique Germany 64 Litra Inox 1810

In stock

Set 2 tenxhere presioni UNIQUE GERMANY 6 dhe 4 litra me dy kapake 1 presioni dhe 1 qelqi.
Mund te gatuani me presion me te dy tenxheret ne varesi te sasise se ushqimit. Kapaket kembehen tek te dy tenxheret. Seti permban dhe rrjete per gatimin me avull. Me valvulen me dy nivele presioni mund te gatuani me presion normal ose te larte. Kurseni kohe dhe energji.

Compare
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Set tenxhere Unique Germany 64 Litra Inox 1810”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.