L
  • No products in the cart.

Shtrydhëse për fruta GEKO GK-3888

Sale!
/

Shtrydhëse për fruta GEKO GK-3888

In stock

6,000 L

  • Materiale me cilësi të lartë: prej çeliku inox, materiale pa BPA. Materialet  që bien në kontakt me ushqimin janë të shëndetshme. I pershtatshem per te gjitha llojet e frutave dhe perimeve.
  • Gryka e ushqimit 65 mm ju lejon të vendosni mollë ose dardha të plota për lëng, pa u grirë. Disku prerës prej çeliku inoks i cilësisë së ushqimit, nxjerr më shumë lëng, më pak shkumë.
Compare

Përshkrim

Marka‎HOFFMAN
ModeliHM 3003
Fuqia ne Watt850 W
Kapaciteti (ne Litra)‎1 L
Furnizimi me energji elektrike220V-240V / 50Hz
Pesha e produktit:3.4 kg
MaterialiÇelik inox dhe pjesë plastike
SpecifikaShtrydhesja ju ofron dhe ndarjen e tulit me lengun per te ndare vlerat ushqyese
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Shtrydhëse për fruta GEKO GK-3888”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.