L
  • No products in the cart.

BLENDER MQ 100 CURRY BRAUN

Sold
/

BLENDER MQ 100 CURRY BRAUN

S’ka stok

4,999 L

BLENDER BRAUN MQ 100 CURRY

  • Filloni të përzieni në mënyrën e thjeshtë – thjesht me një prekje.
  • Teknologjia SplashControl parandalon spërkatjen – për t’ju mbajtur ju dhe kuzhinën tuaj të pastër
  • Teknologjia e patentuar PowerBell për të prodhuar rezultate më të imëta, më të njëtrajtshme.
  • Kompakt për përdorim të lehtë dhe ruajtje të lehtë Gota plastike 600 ml pa BPA

Kodi: KOD0000000205

S’ka stok

Compare

Përshkrim

BLEDER MQ 100 CURRY BRAUN

MarkaBRAUN
ModeliMQ100
Fuqia450W
Gjatësia e kabllit1.2m
MaterialiPlastikë
Dimensionet7.2 x 7.2 x 37.5 centimetres

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.