L
  • No products in the cart.

EXPRES ILLY ME KAPSULA (I ZI BLU BARDH KUQE)

/

EXPRES ILLY ME KAPSULA (I ZI BLU BARDH KUQE)

2 stok

11,999 L

EXPRES ILLY ME KAPSULA (I ZI BLU BARDH KUQE)

  • Konsumoni një  kafe në shijen e kërkuar, përgatitur nga ekspresi ILLY me dizajn kompakt, minimalist
  • Ekspresi për kafe dhe kapsula, në një madhësi të vogël, kompakte, të përshtatshme për hapësira të ngushta
  • Me dizajn kompakt, me vetem 2 butona për 2 lloje ekspresi (normal apo te gjatë)
  • Me dizajn minimalist, tepër elegant, dizenjuar nga Piero Lissoni, për një ekspres që ofron një eksperiencë tepër të lehtë në përdorim

Kodi: KOD0000000358

Ekspresi ndalon automatikisht kur perfundon procesin

2 stok

Compare

Përshkrim

>

MarkaILLY
LlojiMe kapsula
Sistem stakues:Po
Fuqia1000 W
Kapaciteti në Litra:1L
Presioni pompës19 bar

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.