L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense RB390N4BF20

Sale!
/

Frigorifer Hisense RB390N4BF20

In stock

68,000 L

Nëse dëshironi të keni një kuzhinë sa më elegante, ky frigorifer me ngjyrë të zezë dhe përmasa 59 x 60 x 185 e bën të mundur këtë. Ai ka katër rafte xhami të cilët e bëjnë shumë praktik për ruajtjen e çdo lloj ushqimi dhe ndihmon që ato të mos marrin aromën e njëra-tjetrës.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
ModeliRB390N4WB1
Kategoria Frigorifer
Dimensione59 x 60 x 185 cm
Klasa e energjisë‎ E
Kapaciteti total 302 l
Kapaciteti i ngrirësit 99 l
Niveli i zhurmës‎ 38 dB
 Kapaciteti i ftohësit 203 l
Konsumimi i energjisë 240 kWh
 Ekran dixhital Po
Sistemi i ftohjes Total No frost
Sistemi i ajrit Multiflow

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer Hisense RB390N4BF20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.