L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense

Sold
/

Frigorifer Hisense

S’ka stok

Frigorifer Hisense RB390N4WC1 1

Sistemi i fundit i ftohjes Micro vent i jep frigoriferit tuaj një qarkullim të gjithanshëm të ajrosjes duke lejuar freski shtesë, duke i mbajtur frutat dhe perimet tuaja në maksimumin e tyre.

Ruani deri në 5 shishe të verërave tuaja të preferuara dhe ftohini ato në përsosmëri me këtë raft vere të integruar të kromit që jo vetëm është elegant, por edhe shfrytëzon sa më shumë hapësirën brenda frigoriferit tuaj.

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliRB390N4WC1 1
KategoriaLloji i rafteve Combi Total No Frost Frigorifer
Dimensionet (mm)595 x 1860 x 589
Pesha e produktit në kg71
Klasa e EnergjisëA+
Konsumi i energjisë (kWh/vit)287
Zhurma (dB(A))39 dB
Kapaciteti ngrirës në 24 orë (kg)9
Koha e rritjes së temperaturës (h)16
AkullbërësPo
Raft i verësPo
Derë e kthyeshmePo

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.