L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense RT488N4DC2 173 x 70 cm

Sale!
/

Frigorifer Hisense RT488N4DC2 173 x 70 cm

In stock

69,000 L

E dini çfarë arrin të bëjë teknologjia No Frost? Përveçse mundëson ftohjen e ushqimeve pa formimin e akullit, ai parandalon dhe rritjen e baktereve. Sistemi multi-air, nga ana tjetër, mundëson kalimin e ajrit të ftohtë në çdo cep të frigoriferit kështu që ushqimet do të jenë të gjitha njësoj të freskëta.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
ModeliRT488N4DC2
Kategoria Frigorifer
Dimensione70 x 63.5 x 172 cm
Klasa e energjisë‎ E
Kapaciteti total 375 l
Numri i rafteve të xhamit 3
Niveli i zhurmës‎ 42 dB
Pesha 74 kg
Konsumimi i energjisë259  kWh
 Ekran dixhital Jo
Sistemi i ftohjes Total No Frost
Sistemi i ajritMulti airflow system

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer Hisense RT488N4DC2 173 x 70 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.