L
  • No products in the cart.

Frigorifer Hisense RT600N4DC2 185×70 cm

Sale!
/

Frigorifer Hisense RT600N4DC2 185×70 cm

In stock

79,000 L

Frigoriferët Hisense të pajisur me kompresor inverter garantojnë kursim energjie, nivel më të lartë ftohjeje, më pak zhurmë dhe më shumë jetëgjatësi. Falë teknologjisë Moisture Fresh Crisper ju mund të ndryshoni nivelet e lagështisë në sirtarë të ndryshëm sipas dëshirës.

Compare

Përshkrim

MarkaHisense
ModeliRT600N4DC2
Kategoria Frigorifer
Dimensione186 x 59.5 x 58.9 cm
Klasa e energjisë‎ E
Kapaciteti total466 l
Kapaciteti i ngrirësit 100 l
Niveli i zhurmës‎43 dB
 Kapaciteti i ftohësit366 l
Konsumimi i energjisë254 KWh
Numri i rafteve të xhamit 3
Sistemi i ftohjes No Frost Plus
Lëvizja e ajritMulti Airflow 360°

 

0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Frigorifer Hisense RT600N4DC2 185×70 cm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.