L
  • No products in the cart.

FRITEZË ME AJER RAF-R-5237

FRITEZË ME AJER RAF-R-5237

6 stok

6,500 L

Me fritezen elektrike “Krugener Mini Fritteuse Style Electric Deep Fryer” mund te pergatisni patate te skuqura, krahe pule dhe perime te pjekura ne nje kohe rekord.\nEshte shume praktike, pasi nuk shkakton rremuje ne kuzhine: gatimi ndodh brenda fritezes.

Ka edhe nje dritare per t’ju ofruar mundesine e kontrollit te pjekjes.

Gatuani ushqimet tuaja të shijshme dhe në shumë pak kohë!

KOD0000000398

6 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎ KRUGENER
ModeliKG-8683
Kapaciteti2 litra
KontrolliMekanik
Termostatpo
Material:Celik inoks
Garancia12 muaj

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.