L
  • No products in the cart.

Furrë Inkaso Elektrolux EOF6P40X 72 litra

/ /

Furrë Inkaso Elektrolux EOF6P40X 72 litra

1 stok

68,999 L

Furrë Inkaso Elektrolux EOF6P40X 72 litra Pirolitike

Furra pirolitike, 8 funksione, klasi energjetik A +, InfiSpace + 25%, diapazoni i temperaturës deri në 300 °, ventilim i ri radial për ftohje më të mirë të derës së brendshme, programues në fillim, gatim me ekran dixhital, pulla hapëse/shquese , 2 programe pastrimi pirolitik (të shkurtër dhe të gjatë), estetikë e re Intuit.

Me furrën SurroundCook® të gjitha ushqimet gatuhen në mënyrë të barabartë, nga pula e pjekur krokante deri te bezetë delikate. Furra jonë siguron që temperatura e brendshme të mbahet konstante, ndërsa ventilatori qarkullon ajrin dhe nxehtësinë. Në këtë mënyrë nuk do t’ju duhet më të ktheni enët apo të martoni tabaka.

Funksioni automatik i ngrohjes së shpejtë siguron që furra të jetë gati kur të keni nevojë. Me një kohë më të shkurtër parangrohjeje sesa sistemet tradicionale, mund ta përdorni kohën që kurseni për të krijuar darka të paharrueshme.

Për ta mbajtur furrën tuaj të duket si e re është një fllad falë funksionit inteligjent të pastrimit pirolitik. Ky sistem vetëpastrimi e ngroh furrën në një temperaturë që shndërron yndyrën dhe të gjitha mbetjet e tjera në hi. Në këtë mënyrë ju duhet vetëm të pastroni pjesën e poshtme të furrës me një leckë të lagur, pa fërkim.

 

Kodi: KOD0000000041

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Electrolux
ModeliEOF6P40X
Kapaciteti (L)72
DisplayLED
Dimensionet HxWxD (mm)589x596x569
Ngarkesa totale elektrike (Watt)2950
Temperatura maksimale (° C)300
Pesha neto (kg)31
Pesha bruto (kg)32
Lartësia e paketimit (mm)654
Klasa e energjisëA +
FunksioneFunksionet e gatimit në furrë: Gatim përfundimtar, Gatim tradicional, shkrirje, skarë e shpejtë, nxehje e shpejtë, gatim me ajrim ekologjik, pica, gatim me ajrim, skarë me ventilim të dyfishtë

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.