L
  • No products in the cart.

Grirëse GEKKO GK-022B

Sale!
/

Grirëse GEKKO GK-022B

In stock

3,200 L

Grirese me 4 thika inoxi me kapacitet 1.5 litra.
Kontenitor qelqi shume higjenik dhe lahet lehtesisht.
Boshti metalik e ben me rezistente kete grirese.
300W fuqi
2 nivele shpejtesie
grirje per fruta, perime, fara te ndryshme

Compare

Përshkrim

 

Marka‎IMETEC
ModeliLB7004A
KategoriaGRIRËSE
Fuqia300W
Materiali i kontenieritPLASTIKE
Kapaciteti1.5 L
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Grirëse GEKKO GK-022B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.