L
  • No products in the cart.

LAVATRICE HISENSE WFPV7012EM

/ /

LAVATRICE HISENSE WFPV7012EM

1 stok

45,000 L

WFPV7012EM

Makina larëse me centrifugim Hisense WFPV7012EM 7 kg me ngarkesë, 1200 rpm ofron një gamë të gjithanshme opsionesh larëse.
Përmasat: H 85, W 59,5, D 46 cm

15 cikle larje
Mbani çarçafët të freskët dhe rrobat në mënyrën më të mirë të tyre, me ndihmën e kësaj lavatriçe Hisense me vlerë të madhe. Kapaciteti i kazanit prej 7 kg është ideal për të përballuar grumbullin e lartë të rrobave në çdo familje me madhësi mesatare. Ka 15 cikle larje për t’u zgjedhur, duke përfshirë një larje të shpejtë të dobishme për kur keni nevojë për diçka me nxitim.

KODI :KOD0000000068

1 stok

Compare

Përshkrim

MARKAHISENSE
ModeliWFPV7012EM
Klasi i energjisëA+++
Kapaciteti7 kg
Rrotullimi maksimal (rpm) 1200rpm
Emetimet e zërit gjatë ciklit të rrotullimit në dB(A) janë 1 pW50 dB(A)
EfikasitetA to G
NgjyraE bardh
Dimensionet (LxWxH)46 x 59.5 x 85 CM
Programet15
Pesha neto (kg)58 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.