L
  • No products in the cart.

Lavatriçe Indesit 6 kg EWSC61251WEUN

Sold
/ /

Lavatriçe Indesit 6 kg EWSC61251WEUN

S’ka stok

45,000 L

Lavatriçe Indesit 6 kg EWSC61251WEUN

Kjo makinë larëse Indesit e pavarur me ngarkesë të përparme përmban: kazan të gjerë 6,0 kg.

Rrotullimi me 1200 rpm, i shpejtë dhe efikas.

Ngjyra e bardhë.

 

Kodi: KOD0000000074

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Indesit
ModeliEWSC61251WEUN
Klasa e efikasitetit të energjisë:F
Kapaciteti6 kg
RPM1200 RPM
Emetimet e zhurmës në ajër:80
Shpëlarje + centrifugim:Po
Pëlhura të përziera 40 °Po
Rrotullimi + kullimi i ujit:Po
Leshi 40 °:Jo
Dimensionet në cm (H x W x D)59.5 x 85.0 x 42.4
Pesha e produktit në kg58.7
Lloji i instalimit:Qëndrim i lirë

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.