L
  • No products in the cart.

Furrë Mikrovalë Candy Inkaso MIG25BNT

Sold
/ /

Furrë Mikrovalë Candy Inkaso MIG25BNT

S’ka stok

54,990 L

Furrë Mikrovalë Candy Inkaso 25 litra MIG25BNT

  • Mikrovalë e integruar: vëmendja ndaj detajeve dhe përfundimi prej çeliku inox kundër gjurmëve të gishtave e bëjnë mikrovalën e integruar Candy të përsosur për çdo lloj kuzhine
  • Mikrovalë me skarë: gatuaj, gratin, ngroh, shkrije; mos e kufizoni imagjinatën tuaj; Falë kombinimit të mikrovalës dhe skarës, përgatitja e pjatave si një kuzhinier i shkëlqyer do të bëhet lojë për fëmijë
  • Programe automatike për gatim: të befasosh mysafirët ose familjen tënde nuk ka qenë kurrë më e lehtë; Zgjidhni recetën, midis 13 programeve të gatimit automatik dhe mikrovala juaj Candy do të gatuajë për ju
  • Funksioni i fillimit të shpejtë: për ju që jeni gjithmonë me nxitim, Candy ka krijuar këtë funksion të veçantë që ju lejon, duke shtypur një buton, të vendosni automatikisht furrën në fuqinë maksimale për 30 sekonda.
  • Shkrirje të shpejtë: zgjidhni peshën e ushqimit ose kohën e shkrirjes dhe furra juaj me mikrovalë Candy 25 litra do të kujdeset për gjithçka; Rezultati do të jetë thjesht perfekt

Kodi: KOD0000000128

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Candy
ModeliMIG25BNT
Kapaciteti (L)25
Dimensionet e produktit40 x 60 x 40 cm
Pesha e produktit19 Kg
Numri i niveleve të fuqisë8
Lloji i kontrollitMe Prekje
Tabela rrotulluesePo
Tensioni (V)230
Fuqia maksimale (W)900
Lartësia e produktit (mm)401
Pesha neto (kg)19,5
Pesha bruto (kg)22

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.