L
  • No products in the cart.

Pianurë CANDY CTP643

Sold
/ /

Pianurë CANDY CTP643

S’ka stok

49,000 L

Pianurë CANDY 60cm CTP643

Pianura Candy është e lehtë për t’u përdorur falë panelit të tij qendror dhe unik të kontrollit ku mund të vendosen 4 zonat e pjesës së sipërme.

Zona e dyfishtë e energjisë: Zonë fleksibël që lidh dy zona së bashku për tiganët tuaj më të mëdhenj të pjekjes deri në 40 * 20 cm.

Funksioni përforcues lejon rritjen e përkohshme të fuqisë së zonës së zgjedhur të gatimit për të shpejtuar fazat specifike të përgatitjes.

 

Kodi: KOD0000000089

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Candy
ModeliCTP643
Metoda e kontrollitMe prekje
Lloji i pllakës së gatimitInduksioni
Numri i zonave4
Tensioni (V)220-240
Fuqia e elementit të parë/ të dytë/ të tretë/ të katërt të ngrohjes (W)1500/2000 me përforcues
Dimensionet e produktit (mm)590x520x60
Pesha neto (kg)11

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.