L
  • No products in the cart.

Pianurë BEKO HII 64400MT

/ /

Pianurë BEKO HII 64400MT

In stock

48,000 L

 

  • Siperfaqe të lëmuar: Pastrohet lehtë dhe me stil, siperfaqja e lemuar e kesaj pllake eshte krijuar me nje gote te qendrueshme me cilesi te larte e cila gjithashtu ju lejon te levizni tiganet nga ndezesi ne ndezes me lehtesi.
  • Treguesit e nxehtesise: Per siguri te shtuar, treguesit e nxehtesise do te shfaqin nje ‘H’ te dukshem per t’ju paralajmeruar nese pllaka nuk eshte ftohur mjaftueshem.
  • Pllaka qeramike Beko me ngjyre te zeze ofron nje siperfaqe te shkelqyeshme gatimi.
  • Shumefunksional: 4 pllaka qeramike dhe 6 nivele te rregullueshme te energjise.
  • Thjeshtesia: celesat e kontrollit anesor te kapjes e bejne te thjeshte per t’u perdorur.
  • Siperfaqja e lemuar qeramike pastrohet lehte dhe ka tregues te vatres se nxehte per t’ju treguar kur pllaka eshte akoma e nxehte.
  • Sjell stil dhe gatim te shkelqyeshem ne kuzhinen tuaj.
Compare

Përshkrim

Marka‎ BEKO
ModeliHIC64102
Gjerësia (mm)770
Nr. i pianurave per zjarr4
Zona fleksibël gatimiPo
SpecifikaTreguesi dixhital i nivelit të fuqisë i vendosur për të gjitha zonat e gatimit

Estetika e zezë

Valvul siguriePo
Lloji i kontrolleve:Kontroll elektronik me prekje rrëshqitës
Numri i niveleve të gatimit‎6
Lloji i pllakës‎Vitroqeramike
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Pianurë BEKO HII 64400MT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.