L
  • No products in the cart.

Tigan elektrik për krepa SOKANY SK-5208

Sale!
/ /

Tigan elektrik për krepa SOKANY SK-5208

In stock

2,500 L

Tigan elektrik për krepa Utile
– pllakë elektrike e cila ngrohet menjeherë
– nuk duhet vaj ose gjalp
– nuk djeg, nuk ngjit
– garanton pregatitje të shpjeshtë dhe të thjeshtë
– perfekte për një vakt me familjen
Compare
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Tigan elektrik për krepa SOKANY SK-5208”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.