L
  • No products in the cart.

Shtrydhëse për fruta SK-4000

Sale!
/

Shtrydhëse për fruta SK-4000

In stock

3,500 L

Lengje te shendetshme dhe te shijshme: Nxjerr sasine maksimale te ushqyesve, vitaminave dhe lengut nga sasite minimale te frutave, perimeve dhe zarzavateve me gjethe pa shkaterruar shijen natyrale dhe perfitimet ushqyese.

Rendimenti me i larte i lengut: Tehu i çelik-inox me cilesi te larte pa BPA i rrethuar me filter per te nxjerre me shume leng, vitamina dhe minerale sesa shtrydhesit e lengjeve te tjera. Tehu i fuqishem prej çelik-inox per rezultate me te shpejta me opsione 2 shpejtesish.

Compare
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Shtrydhëse për fruta SK-4000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.