L
  • No products in the cart.

Sobë BEKO 2 PLITKA GAZI- 2 PLITKA KORENTI FSE64320DS

/

Sobë BEKO 2 PLITKA GAZI- 2 PLITKA KORENTI FSE64320DS

In stock

43,500 L

Furra e firmës BEKO FSE64320DS ka një ndriçim halogjen që ju ndihmon të shikoni gatimin tuaj pa pasur nevojë të hapni derën dhe të humbisni nxehtësinë që është brenda apo të bezdiseni nga avulli i nxehtë në fytyrë. Ideale për gatim të shpejtë dhe efikas.

Compare

Përshkrim

Marka‎BEKO
ModeliFSE64320DS
Ekran LCD Po
Valvulë e sigurisë për gazin Po
Dimensionet e përgjithshme (GJxThxL): 600 x 600 x 850 mm
Numri i vatrave 4
Kohëmatës Po
Efikasiteti i energjisëA
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “Sobë BEKO 2 PLITKA GAZI- 2 PLITKA KORENTI FSE64320DS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.