L
  • No products in the cart.

Televizor Living 50 Led FHD Smart LV50UHDS

/

Televizor Living 50 Led FHD Smart LV50UHDS

1 stok

45,000 L

Televizor Living 50 Led FHD Smart LV50UHDS

Ky televizor  ështe një televizor Smart me sistem operativ Android dhe wireless të integruar i cili ju lejon të shihni programet dhe filmat që dëshironi dhe të navigoni në internet. Të gjitha pa lëvizur nga divani juaj.

KOD0000000158

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎Hisense
ModeliLV50UHDS
Madhësia e ekranit50 in
Rezolucioni i ekranit4K UHD (2160p)
Hyrjet HDMI:3
Dimensionet (WxDxH) – pa stendë111.68 cm x 5.99 cm x 64.42 cm
LidhshmëriaWi-Fi, LAN, Bluetooth
Digital TV TunerDVB-C, DVB-T2
Asistent inteligjentGoogle Assistant, Alexa (nuk ofrohet për disa gjuhë dhe vende)
USBPo
Klasa e EnergjisëG
Konsumi i energjisë operative87 Watt
Pesha (Kg)11.4 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.