L
  • No products in the cart.

TENXHERE BOHMAN GERMANY

Sold
/ /

TENXHERE BOHMAN GERMANY

S’ka stok

70,000 L

TENXHERE BOHMAN GERMANY

  • Prodhim Gjerman
  •  16 Programe Gatimi
  •  Kazani 6 litra
  • Kazani është material teflon antingjitje
  •  Manual përdorimi dhe libër recetash në shqip

Kodi:KOD0000000481

S’ka stok

Compare

Përshkrim

Marka‎BOHMAN
NgjyraArgjend
Dimensionet e produktit650X330X395MM
Kapaciteti6 litra
Diametri33 cm
MaterialiÇelik inox
Karakteristika të veçantaE disponueshme për soba elektrike, e disponueshme për soba me gaz, e disponueshme për soba me induksion
Lloji i kontrolluesitKontrolli i dorës

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.