L
  • No products in the cart.

HOFF BACKERMANN 30 CM GERMANY

Sale!
/

HOFF BACKERMANN 30 CM GERMANY

In stock

2,000 L

Tigan me pjesën e poshtme të induksionit të çelikut inox dhe veshje të shkëlqyeshme jo-ngjitëse kundër ngjitjes së ushqimit, veshje e shkëlqyeshme jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyror të pa lustruar, të pajisur me dorezë ergonomike. I përshtatshëm për të gjitha llojet e shporedave – shpored elektrike, gazi, vitro-qeramike, i sigurt për pjatalarëse.

Compare
0

Customer reviews

Overall score based on 0 reviews32

0
0
0
0
0
Be the first to review “HOFF BACKERMANN 30 CM GERMANY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

There are no reviews yet.

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.