L
  • No products in the cart.

LAVATRIÇE MIELE 7 KG WCA030 WCS

/ /

LAVATRIÇE MIELE 7 KG WCA030 WCS

1 stok

129,999 L

Lavatriçe Miele WCA030 WCS 7 kg 1400 xhiro

  • Shpërndarje e përshtatshme dhe miqësore me mjedisin
    Kapsulat njëpërdorimshe të Miele janë një zgjidhje për lloje të veçanta rrobash. Të prodhuara nga plastika 100% e ricikluar, ato futen në ndarjen e kondicionerit të pëlhurës.
  • Përmbajtja e një kapsule është e përkryer për një cikël të vetëm larjeje – nuk ka rrezik të shtoni shumë ose shumë pak detergjent.
  • Ka 6 detergjentë për qëllime të veçanta për të zgjedhur, plus 3 kondicioner pëlhure, agjent izolues ImpraProtect, Përforcues për ndotje të fortë dhe CottonRepair.

Kodi: KOD0000000424

 

 

1 stok

Compare

Përshkrim

Marka‎MIELE
Modeli WCA030 WCS
Klasi i energjisëB
Kapaciteti7 kg
Rrotullimi maksimal (rpm)1400 rpm
Emetimet e zërit gjatë ciklit të rrotullimit në dB(A) janë 1 pW72 dB(A)
Gjatësia e plumbit të furnizimit në m2
Lloji i kontrollitZgjedhës rrotullues
Dimensionet (LxWxH):636x596x850 mm
Programet:5
Pesha neto (kg):80 kg

Login Account

Already a Elektron Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.